Slide background
Slide background
Slide background
Jesteśmy profesjonalną firmą stolarską zajmującą się realizacją wysokiej jakości mebli. Wszystkie nasze zamówienia wykonywane są w oparciu o indywidualny projekt. Specjalizujemy się w meblach kuchennych, łazienkowych i sypialnianych, ale także w garderobach, szafach i zabudowach biurowych.

WOOD PROJECT - OFERUJEMY:


  • Aranżacje wnętrz – współpracujemy z wieloma uznanymi projektantami i architektami wnętrz, którzy dołożą wszelkich starań aby projekt spełniał państwa oczekiwania.

  • Meble kuchenne na wymiar – oferujemy indywidualne projekty z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych i najlepszych jakościowo materiałów.

  • Szafy wnękowe na wymiar – pracujemy na półproduktach renomowanych marek, a precyzyjne wykonanie gwarantuje Państwa satysfakcję.

  • Meble biurowe – współpracujemy z wieloma klientami biznesowymi na rynku krajowym i europejskim wykonując aranżacje pomieszczeń biurowych i produkcyjnych.

  • Niestandardowe zabudowy – umożliwiamy realizację spersonalizowanego projektu, uwzględniającego pożądany przez Państwa indywidualny styl i charakter wnętrza.Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku.Eco Friendly:

Materiały i półprodukty, które wykorzystujemy w firmie WOOD   PROJECT,   jak również nasze   gotowe wyroby są w wysokim stopniu biodegradowalne i przyjazne środowisku. Dbamy aby przy produkcji mebli zużywać jak najmniejszą ilość wody i energii elektrycznej. Wszystkie     nasze   działania   realizowane   są   z   myślą
o środowisku naturalnym.